Network Bağlantı Hizmetleri

/Upload/images/Hizmetler/cabling-network-services.jpg

Firmaların günümüz yüksek hızlı iletişim teknolojisini kullanma ihtiyacı günden güne artmaktadır. Uzman teknisyenlerimiz, sıfırdan ağ kurulumunda veya mevcut ağı güncellemede minimum maliyet ve maksimum performans ayarlarıyla en uygun çözümleri sunarlar.

Yüksek Performanslı Yerel ve Geniş Alan Ağları

Kurumların kullandıkları ağ teknolojileri ve ölçekleri, firmanın yaptığı işle ve firmanın ölçeğiyle orantılıdır. LAN (görece küçük sistemlerden ve iletişim ortamından oluşur) ölçeğinden WAN (her türlü ağı içeren, ülkenin ya da dünyanın çeşitli bölgelerindeki yerel alan ağlarını birbirine bağlayan yapıdır) ‘a kadar her türlü boyuttaki ağların başarıyla kurulumunu sağlıyoruz.

DSL, ISDN, Metro Ethernet Bağlantılar

DSL: Mevcutta var olan telefon hattını kullanarak yüksek hızda data iletimi sağlayan genişband erişim teknolojisidir.

ISDN: Ses, görüntü ve veriyi normal telefon hatlarının üzerinden göndermek için programlanmış uluslararası bir iletişim standardıdır.

Metro Ethernet: Ethernet teknolojisinin bant genişliği ve kullanım kolaylığı sağlayan metroethernet tıpkı yerel ağdaki gibi ınternet erişim kalitesine ulaşma teknolojisidir.

Bu üç teknolojiyi eğitimli teknisyenlerimizle şirket ihtiyaçlarına göre en etkili biçimde hizmetinize sunuyoruz.

Yedekli Bağlantı Kurulumları

Sistemde herhangi bir arıza olması durumunda, vakit kaybetmeden ve kurumun işleyişini sekteye uğratmadan olabilecek en hızlı şekilde yedeklenmiş bağlantı kurulumundan system eski haline döndürülür.