Hakkımızda

Arma Kurumsal  A.Ş. markası olan Kare Teknoloji kendini Bilişim ve Savunma Sanayi sektörüne adamıştır. Hızla ilerleyen bilişim ve teknoloji sektöründe Müşterilerine daima en iyi ürünleri ve en kaliteli hizmeti ön planda tutarak müşterilerinin özgüvenini kazanmıştır ve kazanmaya da devam etmektedir.

Bu sayede bilişim ve teknolji sektöründe bulunan bir çok firmalar arasından sıyrılarak müşteriler tarafından tercih sebebi olmuştur.

Günümüz modern hayatın içinde artık İnternetsiz hayat düşünülemediği gibi en ufak bir işletme bile Network ’ü düşünmek zorunda kalıyor. Buna bağlı olarak ta network’ü çalıştıracak ürünlerde Elektriksiz çalışamayacağı gibi sürekli Verimliliğin zirve noktası düşünülmesi gerektiğine inanarak bunları bir Otomasyon haline dönüştürdüğümüzde, Çalışması için Sistemleri oluşturmak gerektiğini vurgulayaraktan birbiri arasında İletişim kurarak alt yapının sorunsuz bir şekilde çalışması için Sürekliliği devam ettirme adına Kare Teknoloji Bilişim Sektöründe Rolünü almaya başlamıştır.

Network Bağlantı Hizmetleri

Günümüz yüksek hızlı iletişim teknolojisini kullanma ihtiyacı günden güne artmaktadır. Uzman teknisyenlerimiz, sıfırdan ağ kurulumunda veya mevcut ağı güncellemede minimum maliyet ve maksimum performans ayarlarıyla en uygun çözümleri sunuyoruz.

Sistem Odası Tasarım ve Kurulumu

Veri Merkezi ve sistem odalarının tasarım ve kurulumunda güç yönetimi, ortam gereksinimlerini sağlama, uzaktan izleme ve yedeklilik konusunda çözümler sunmaktayız.

Yapısal Kablolama Sistemleri

Network sistemlerinin en önemli elemanı olan kablolama, karşılaşılan problemlerde büyük rol oynar. Doğru tasarım ve uygulama ile yıllarca kullanılacak kablolama sistemleri ve genişlemelere uygun altyapı çözümleri sunuyoruz..

Network Güvenlik Hizmetleri

Siber saldırıların olduğu günümüzde Network ve internet  Güvenlik seviyesi, ileriye dönük büyüme hızlarını belirler. Güvenlikle ilgili olası problenlerin getirdiği mali yük diğer zararların kat kat üstünde olabilir. Bilgi sistemleri açıklarını araştırarak firmalara o yönde çözüm önerileri sunuyoruz..

Resimler

Hakkımızda