Yapısal Kablolama Sistemleri

Yapısal kablolama sistemleri, binaların ses, veri, görüntü ve çeşitli bina yönetim sistemlerini (kamera, hırsız alarm, güvenlik girişi, yangın alarm, enerji sistemi gibi) birbirine entegre eden kablolama ve bağlantı ürünlerinin oluşturduğu yönetilebilmeye ve genişlemeye imkan sağlayan bir yapıdır.

Yapısal kablolama, açık mimari, standardize edilmiş medya ve katmanları, standart bağlantı ara yüzleri, ulusal ve uluslar arası standartlara bağlılığı ve toplam sistem tasarımı ve uygulaması gibi önemli özelliklere sahiptir. Yapısal Kablolama Sistemi ses, veri, görüntü ve bina yönetim sistemlerini aynı tip sinyal ile taşımak zorunda değildir. Bu sinyaller analog veya dijital olabilir.

Kablolama Sistemi boru, tava ve kanallarla koruma altına alınarak yapısal kablolama yatırımları korunmuş olmaktadır.

Standartlara uygun yapılmış “Yapısal Kablolama Sistemi” yönetim giderleri açısından oldukça önemli avantajlar sağladığı gibi verimlilik artışı ve çalışan mutluluğunu da desteklemektedir. Yapısal Kablolama, sistemlerinizi üzerinde taşıyan en önemli varlığınızdır. İletişim altyapınızı oluşturur ve işletmenize farkında olmadığınız kadar çok fayda sağlar. Kaliteli bir yapısal kablolama; kaliteli bir araçla yarış pistinde sürüş keyfi yaşamak gibi bir deneyimdir.

info@kareteknoloji.com.tr
Hatay Sk, 4/2 Çankaya Ankara Türkiye ANKARA
Copyright © 2011 - 2019  Kare Teknoloji & Enerji